Aký je štandardný postup objednania vstavanej skrine?

Tu je malý návod ako si viete navrhnúť vlastnú vstavanú skriňu.

1. Zmerajte miesto, do ktorého chcete vstavanú skriňu umiestniť. Nezabúdajte, že potrebujete 3 rozmery – výšku, šírku a aj hĺbku.

2. Zapnite si našu stránku, konkrétne sekciu Návrhár. Do neho zadáte odmerané rozmery a v piatich jednoduchých krokoch si navrhnete dizajn vstavanej skrine na mieru, o aký máte záujem. Prípadne navštívte naše interiérové štúdio a grafický návrh vám na počkanie vytvoria naši odborní dizajnéri.

3. V prípade, že vás návrh osloví natoľko, že sa ho rozhodnete objednať, spíšeme objednávku a zaplatíte zálohovú platbu.

4. Potom vás priamo doma navštívi technik, ktorý presne zmeria priestory na umiestnenie vstavanej skrine.

5. Zistené rozmery zapracujeme do návrhu a povieme vám konečnú sumu, ktorú zaplatíte za vašu novú vstavanú skriňu. Následne môžeme vašu objednávku posunúť do výroby.

6. Dohodneme si s vami termín, kedy môžeme uskutočniť montáž vstavanej skrine a po jej vyrobení montáž v daný deň prevedieme.

7. Po ukončení montáže si skontrolujete, či vstavaná skriňa zodpovedá návrhu a obsahuje naozaj všetko, čo ste si objednali. Následne si prevezmete dodací list, faktúru, záručný list a preberací protokol. Všetko podpíšete, doplatíte zostatkovú sumu a my vám vystavíme príjmový doklad.

8. Následne si môžete do svojej novej vstavanej skrine nasťahovať čokoľvek chcete. Budeme veľmi radi, ak nás odporučíte svojim priateľom a známym. Zároveň nás veľmi potešíte, ak nám umožníte vašu vstavanú skriňu odfotiť a zdieľať ju na našej Facebookovej stránke.
Menu