DETSKÉ SKRINE NA MIERU

Vstavaná skriňa s unikátnou technológiou, ktorá umožní kreativite vašich detí si splniť sny. Urobte si vstavanú skriňu jedinečnou. Vstavaná skriňa rastie s vašimi deťmi. Už sa nemusíte stresovať, že o rok vaša skriňa nebude in.
VARIODOOR® sú vstavané skrine so špeciálne vyvinutými posuvnými dverami s vymeniteľnými magnetickými fototapetami.

Pozrite si video ako jednoducho si aj sami vymeníte fototapetu. Fototapeta je na princípe magnetu tak ako to poznáte z magnetiek na chladničku. Vaša skriňa nebude už len kus nábytku v domácnosti.

done

Variabilita

done

Výnimočnosť

done

Kreativita

done

Hravosť

Vstavaná skriňa s unikátnou technológiou, ktorá umožní vašej kreativite si splniť sny. Urobte si vstavanú skriňu jedinečnou. Na vstavanej skrini so systémom VARIODOOR® si jednoducho vymeníte vašu tapetu za pár sekúnd.

Jednoducho fototapetu zrolujete, vymeníte a vyrolujete si novú. Doplníte pohybujúce sa postavičky a skriňa nadobúda nový rozmer funkčnosti.

done

Rastie s vašim dieťaťom

done

Najväčšia hračka na celé detstvo

done

Podporuje predstavivosť

done

Skriňa už nebude len kusom nábytku

done

Vzhľad zmeníte za pár sekúnd

done

Deti sa na nej môžu hrať aj učiť

Informujte sa a pozrite si naživo jedinečnú vstavanú skriňu VARIODOOR® s vymeniteľnými fototapetami na našich predajniach.

Vaše najčastejšie otázky

Vyberte si z našej ponuky detských setov. Vymeniteľné fototapety a posúvateľné postavičky rozvinú vašim deťom ich kreativitu.

Nechajte sa inšpirovať našimi vizualizáciami a rozviňte svet fantázie pre vašu vstavanú skriňu. Váš interiér naberie druhý dych a vaše deti vás budú za to milovať. Zobrazené témy máme pre vás k dispozícii.

Menu