Postele a spálne na mieru v Bratislave

  1. Domovská stránka
  2. Blog
  3. Postele a spálne na mieru v Bratislave
668

Ako je lev kráľom zvierat, tak posteľ je kráľovnou všetkých nábytkov. S ňou začíname, ale aj končíme každý deň. Prebúdzanie sa s úsmevom na perách je to, po čom každý z nás túži. Každý by chcel byť maximálne oddýchnutý a zrelaxovaný, pretože bez toho by sme len ťažko naštartovali náš úspešný deň.

Všetci poznáme pocit uboleného, nevyspatého tela, ktorý nám dáva znamenie, že voľačo nie je v poriadku. Nie je vždy na vine len matrac, často samotná posteľ je spúšťačom nekvalitného spánku. Naopak, kvalitná posteľ sa podieľa na našej spokojnosti, na našom zdraví aj pohodlí. Vďaka nej budeme sršať dobrou energiou a nielen to. Okrem praktickej funkcie musí spĺňať aj tú esetickú; pekná posteľ dokáže zatraktívniť a zútulniť našu spálňu, pretože je jej neprehliadnuteľnou dominantou. Aj práve preto, by mala byť čo najpríjemnejšia a šitá priamo na mieru.

Čo treba pre to urobiť?

Ísť a kúpiť si posteľ len podľa oka, ktorá možno nebude taká, po akej ste túžili, alebo si dať vyrobiť posteľ na mieru, ktorá bude presne podľa Vašich predstáv. Už sa viac nemusíte obmedzovať len na dostupný výber v daných predajniach. Vaša posteľ môže byť presne taká, akú ste si vysnívali.
V Bratislave existuje mnoho firiem, ktoré sú vo svojom odbore skutočne profesionálne a schopné splniť každú jednu požiadavku svojho zákazníka.

Dokážu zhotoviť postele nielen štandardných, ale aj rôznych atypických rozmerov presne vyhovujúcich Vašim potrebám. Práve rozmer je najdôležitejší, pretože posteľ si kupujete na niekoľko rokov a je vhodné myslieť aj na budúcnosť. Môže ísť o manželské, detské, dvojposchodové, rozkladacie a iné nezvyčajné postele.

Posteľ sa dá dizajnovo prispôsobiť.

Posteľ Vám dizajnovo prispôsobia ostatnému zariadeniu spálne tak, aby sa do nej presne hodila. Do návrhu však môžete priniesť aj svoje požiadavky, ktoré Vám do bodky splnia. Na výber máte aj širokú paletu farieb, odtieňov aj možnosť zabudovania úložného priestoru. Vedia Vám prísť v ústrety aj čo sa týka výberu textílie a látok, dokonca z pohodlia Vášho domova. K posteliam neodmysliteľne patria aj matrace či rošty, ktoré takisto dodávajú na mieru a pri ich výbere máte hlavné slovo. Výnimkou nie sú ani nočné či toaletné stolíky. Ak si želáte vyhotoviť aj komody, vstavané skrine či praktický šatník, ktorý si vďaka svojej praktickosti a prehľadnosti zamiluje úplne každý, budete mať zhotovenú priamo celú spálňu na mieru! Môžete sa spoľahnúť, že interiérový dizajn bude vytvorený podľa čistých línií a jednoduchých tónov, každý krok bude dôkladne premyslený a kontrolovaný.
Spálne na mieru Vám ponúknu kráľovský oddych, presne taký, aký si zaslúžite.

Novinky, rady, akcie a zľavy

* indicates required

Menu