Skrine, ktoré rastú s vašimi deťmi.

  1. Domovská stránka
  2. Blog
  3. Skrine, ktoré rastú s vašimi deťmi.
1,945

Poznáte to, vaša najmilšia ratolesť sa konečne odhodlala spávať sama vo svojej izbičke.
V slabej chvíľke ste jej sľúbili, že si môže sama vybrať zariadenie. Pri návšteve predajne s nábytkom zvažujete všetky osvedčené aj neosvedčené úskoky, ako milované bejby „dostať“ tam, kam chcete vy.

Dieťa zväčša mení svoje záujmy každé 3 roky. Viete ako na to?

Chlapček, či dievčatko behá od jednej farebnej atrapy po druhú a vy len počujete: „mamíííí toto chcem“, „ocíííí ja chcem totóóó“. Po hodine prevraciate oči a pýtate sa, kam vás dohnal ten sľub, ktorý ste dali pri predstave, že spálňa bude zase len vaša….
„Zniesť pre ňu modré z neba, veď to je moja povinnosť“ poviete si, uvedomujúc si ale, ako malá slečna rastie a už o dva tri rôčky nebude len malé dievčatko, ktorému sa páčia víly, princezné a iné milé postavičky z rozprávok.

Dieťa zväčša mení svoje záujmy každé 3 roky. Ide to s vekom, s potrebami, preferenciami, s módou atď. Čas beží a čo sa mu páči dnes, zajtra už neplatí. Má nové priority, nové záľuby, obľúbených spevákov, športovcov a podobne. Idoly sa mienia ako na bežiacom páse. A vaše dieťa si vyberie na vstavanú skriňu fototapetu s obľúbenou kreslenou postavičkou. Darmo ju budete presviedčať, že o dva mesiace bude mať v láske inú rozprávkovú bytosť a s jednofarebnou vstavanou skriňou ju taktiež neučičíkate.
„A čo teraz?“ poviete si. No a na túto otázku vám dáme odpoveď u nás a ako sa povie: „aj vlk bude sýty, aj ovca zostane celá“.

Vytvorili sme pre vás všetkých rodičov, unikátny patentovaný produkt. Skriňa ktorá poteší nielen vás, ale aj vaše rastúce dieťa si ju zamiluje. Vnútro vstavanej skrine navrhneme na mieru tak, aby vyhovovalo teraz, keď je dieťa ešte malé, ale aj keď bude rásť a dospeje.
A čo je to „To unikátne“? Sú to variabilné dvere vstavanej skrine VARIODOOR®, ktorých vzhľad si prispôsobíte vždy, keď sa vám zunuje pôvodný. Takže keď máte 4-ročné dievčatko a túži mať na dverách vílu Amálku, tak vám dodáme dvere s týmto motívom. Keď malá slečna vyrastie a o 3 roky už nebude len malé dievčatko a zatúži mať na dverách Justina Biebera, tak stačí nám poslať požiadavku a my vám do pár dní vymeníme Amálku za Justina. Na tom by ale ešte nebolo nič také unikátne. Jedinečnosť tu spočíva v jednoduchosti zámeny týchto motívov.

Detské skrine-jednoduché, inovatívne a úsporné riešenie.

Hravo to zvládnete samy a dokonca si môžete tieto motívy meniť aj každý deň. Pozrite si video, ako na to. Nemusíte už za veľa peňazí kupovať novú skriňu.


Ba čo viac, na fototapetu je možné priložiť ďaľšie postavičky, autíčka, zvieratká atď., s ktorými je možé sa po dverách pohybovať. Deťom tak vytvoríte nový priestor na hru a kreativitu. Ušetríte tým nielen priestor, ale aj peniaze na kupovanie ďaľších hračiek. Možnosti vstavaných skríň VARIODOOR®️ sú obrovské, ale to si už povieme v ďaľšom našom článku.

Zistite aké sú možnosti. Pretože: „LEN VSTAVANÉ SKRINE OD NÁS MÔŽETE KEDYKOĽVEK ZMENIŤ“.

Novinky, rady, akcie a zľavy

* indicates required

Menu