Veľké šatníky na mieru

  1. Domovská stránka
  2. Blog
  3. Veľké šatníky na mieru
Vnutro priesorneho satnika z hnedeho dreva s mnoztvom policiek
657

Šatník je súčasťou každej domácnosti. Či už vo forme samostatnej izby, alebo len vo forme šatníkovej skrine . Tento druh nábytku by mal spĺňať hlavne jeden predpoklad, ktorý je najdôležitejší a to rozľahlí úložný priestor.

Záleží na tom, koľko ľudí ho bude využívať, no priestor musí zodpovedať požiadavkám. Je rozdiel, ak ide o päť člennú rodinu s tromi deťmi, alebo o jednotlivca. Priestor však musí byť dostatočne veľký, aby sme doň uložili všetko, čo treba.

Vstavané skrine v šatníku.

Ak sa zameriame na využitie čo najväčšieho priestoru tak, aby sa nábytok nezdal priveľmi masívny, vhodnou voľbou je výber vstavanej skrine. Podľa možností, ktoré nám určuje priestor samotný, volíme aj možnosť počtu jednotlivých sektorov. Rozdelenie skrine následne zaručuje prehľadné usporiadanie.
Vešiakové časti, zásuvkové, jednotlivé poličky. Toto všetko navrhujeme podľa toho, ako sme zvyknutý mať uložené svoje šatstvo. Je rozdiel ak chceme mať viac zásuvkového priestoru, alebo vešiakového. Každý priestor vnútri skrine využívame inak.
Taktiež by sme si mali premyslieť, čo s úložným priestorom, do ktorého len tak nedočiahneme. Vrchné poličky by sme mali využívať jednak na uskladnenie sezónneho oblečenia, ako sú napríklad zimné kusy odevu v lete. Taktiež je tu priestor na uloženie náhradných paplónov, kufrov a podobných často nevyužívaných, ale potrebných predmetov. Naopak spodné poličky využívame aj na uskladnenie vysávačov, cestovných tašiek. Teda predmetov, ktoré sú síce väčšie, ale relatívne často používané. Práve správne rozdelenie priestoru je jedným z hlavných benefitov šatníkov na mieru alebo vstavaných skríň.

Kvalita a praktickosť.

Tieto dve požiadavky chcú zákazníci po výrobcoch. Veľké vstavané šatníky musia byť z kvalitného materiálu. Jednak aby spĺňali nosnosť, ktorú zákazník požaduje, ale ja kvalitné kovanie, povrchovú úpravu dvierok a hlavne životnosť všetkých prvkov.
Tým, že je skriňa rozľahlá, musí tieto požiadavky spĺňať. V opačnom prípade by sa nám začali kaziť jednotlivé koľajničky, praskala povrchová úprava, prehýbali poličky, ničili zásuvky. Práve toto je dôvod prečo sa zameriavame hlavne na kvalitu materiálov a spracovanie samotných vstavaných skríň. Stačí sa inšpirovať našimi realizáciami, históriu alebo nás kontaktovať. Naša odbornosť všetkých zamestnancov je zárukou vašej spokojnosti.

Novinky, rady, akcie a zľavy

* indicates required

Menu