Vstavaný šatník na mieru – dodajte spálni štýl

  1. Domovská stránka
  2. Blog
  3. Vstavaný šatník na mieru – dodajte spálni štýl
Satnik na mieru z tmaveho dreva s mnozstvom ulozneho priestoru
637

Vnútro vstavanej skrine si viete prispôsobiť podľa vlastných preferencií a vkusu. Ako sa môžete presvedčiť v našom online návrhárovi, kombinácií a modulov máte k dispozícii množstvo. Efektívne využitie priestoru od podlahy až po strop ide ruka v ruke s praktickosťou pri odkladaní, či organizácii oblečenia a dnes si povieme aké výhody a možnosti má vstavaný šatník.

Ale čo takto posunúť svoj šatník ešte na vyššiu úroveň? Núka sa jedno mimoriadne praktické, dizajnovo bezkonkurečné a vizuálne príťažlivé riešenie. Uhádli ste, čo máme na mysli?
Radi by sme vám porozprávali čosi o výhodách vstavaných šatníkov na mieru, s ktorými urobíte zo svojej spálne malé kráľovstvo.

1. Žiadne náročné úpravy

Prvá otázka, ktorá vám možno napadne je – nevyžaduje si taký vstavaný šatník náročné stavebné úpravy a zásahy do konštrukcie? Môžete ostať pokojní, odpoveď je: nie, nevyžaduje. Vstavané šatníky na mieru je možné realizovať aj bez náročných stavebných úprav a vytvoriť ich takmer v akejkoľvek spálni.
Dôležité je, aby v miestnosti bol dostatok priestoru. Základom šatníku je korpus vstavanej skrine na mieru, ktorý môže byť doplnený posuvnými dverami v závislosti od vašich požiadaviek.

2. Maximalizácia skladovacej kapacity

Už samotné vnútro vstavanej skrine je stelesnením efektivity a maximálneho využitia dostupného priestoru. A teraz si tento priestor ešte vynásobte. Vstavaný šatník na mieru disponuje rôznymi modulmi, ktoré si môžete prispôsobiť podľa vlastných predstáv.
Jedna z jeho stien môže byť celá poličková, ďalšia bude mať väčší otvorený priestor na zavesenie oblekov, tretia bude kombináciou poličiek, zásuviek a veľkého zrkadla. Do jednotlivých oddielov si môžete vložiť všetko svoje oblečenie vrátane obuvi, ale aj rôzne doplnky či potreby do domácnosti.
Vstavaný šatník na mieru poskytuje naozaj štedrý priestor, ktorým pokryje všetky vaše skladovacie potreby.

3. Organizácia po svojom

Klasické šatníkové skrine majú svoje výhody, ale neposkytujú až toľko priestoru pre organizáciu oblečenia, koľko možno potrebujete. So vstavaným šatníkom v spálni svoj obľúbený outfit nájdete raz-dva, pretože presne viete, kde ste čo uložili.
Oblečenie môžete kategorizovať tak, ako si zaumienite. Samostatná časť môže byť určená pre letné outfity, iná zase pre zimné oblečenie, ďalšia pre kabelky, aktovky a iné doplnky – vo vstavanom šatníku na mieru je dostatok priestoru na to, aby všetko malo svoje presne určené miesto.
Ak patríte k zástancom dokonalej organizácie, tak vstavaný šatník do spálne je splneným snom.

4. Praktickosť a rýchlosť

S predošlými dvoma bodmi súvisí aj celková praktickosť vstavaného šatníka. Nechajte v minulosti rána, kedy v zhone hľadáte niečo vhodné na seba. Pri vstupe do šatníka hneď vidíte, kde čo je a obliekanie vám trvá nanajvýš pár minút. To oceníte najmä vtedy, keď sa ponáhľate.
Vďaka integrovanému osvetleniu na viacerých miestach nepredstavuje viditeľnosť žiaden problém, či je skoré ráno, slnečný deň, alebo tmavá noc.
Vstavaný šatník v spálni je synonymom praktickosti, ktorému sa máločo vyrovná.

Vnutro priesorneho satnika z hnedeho dreva s mnoztvom policiek

5. Personalizovaný dotyk luxusu

Nezabudnime ani estetický aspekt. Vstavaný šatník na mieru je spôsobom, ktorým dodáte spálni štýl a posuniete interiérový dizajn na vyššiu úroveň. Pritom už dávno neplatí, že ide o nedosiahnuteľný luxus, ktorý je devízou iba celebrít v reality show.
Navyše ide o riešenie, ktoré si dizajnovo dokážete prispôsobiť podľa seba. Vnútro šatníka si dokážete odieť do takého odtieňa a materiálu, ktorý zodpovedá vášmu vkusu, prípadne zvyšku miestnosti.

Ak nás oboznámite so svojimi estetickými preferenciami, veľmi radi vám ponúkneme riešenie, ktoré ich bude dokonale odrážať.

Investícia do vstavaného šatníku je investíciou do organizácie, efektivity a elegancie. Týmto riešením v spálni dáte zbohom neporiadku a rannému zhonu pri voľbe outfitu. Z hľadiska interiérového dizajnu ide o stelesnenie dostupného luxusu, ktoré má navyše výrazný praktický aspekt.

Radi vám pri návrhu vstavaného šatníku pomôžeme. Obráťte sa na nás a my vám ponúkneme riešenie na mieru vašim predstavám.

Novinky, rady, akcie a zľavy

* indicates required

Menu